התקשרו עכשיו:
054-669-9283⁩

שיטת השערה

שיטת השערה – טרנד לוהט שכבש בסערה

באירופה כבר מיישמים את זה מזמן, אלינו זה הגיע עכשיו והפך מיד לטרנד לוהט, שיטת השערה. שיטת השערה היא טכניקה שבה מחדירים פיגמנט בגבה היוצר אפקט של שערות ומדמה שיער מלא ועיצוב מושלם של הגבות.

ג’ואנה עברה השתלמות שיטת השערה בשנת 2004 בפאריז ומאז משלבת זאת עם הצללה.

שיטת השערה – על המכשיר ועל הטכניקה

בשיטת השערה משתמשים במכשיר איפור קבוע המחובר לידית שאליה מחוברת מחט. הטכנולוגיה המתקדמת של המכשיר החדשני מאפשרת לנו רמת דיוק מקסימאלית ושליטה מוחלטת בעומק החדירה. השליטה המוחלטת מבטיחה תוצאות החדרה מדויקות, ללא פציעת הרקמות, והצלחה מושלמת בהדמיית שיער בגבות.

עומק החדרת המחט משתנה בהתאם למרקם ולעובי של הרקמה שאליה אנו רוצים לחדור. ככל שנדייק בעומק ההחדרה כך נקבל תוצאה אחידה ומדויקת, ומראה טבעי של הגבה.

גבות שונות, טכניקות שונות

בשיטת השערה יש טכניקות שונות, כל טכניקה מתאימה לסגנון ומראה שונה של הגבות.

לבעלות שיער דליל בגבה עם כיוון צמיחה מלמטה כלפי מעלה או לבעלות גבה נמוכה המעוניינות לגרום לאפקט של הרמה תתאים טכניקת השערה הארוכה. זוהי טכניקה של ציור שערות שבהן מתחילה כל שערה בקצה התחתון ומסתיימת בנגיעת השתלבות בקצה העליון של הגבה. בטכניקה זו חשוב לשמור על מרחק שווה בין השערות.

לבעלות אזורים ללא שיער בגבה תתאים טכניקת השערות הקצרות. זוהי טכניקה של ציור שערות קטנות היוצאות מהקצה העליון של הגבה או מהקצה התחתון שבה נחתמת הגבה. אחרי שרטוט השערות הקצרות משלבים בניהן שערות קצרות לאורך מרכז הגבה או שמחברים אותן זו עם זו.

לבעלות גבות המאופיינות בכיוון צמיחה מלמעלה כלפי מטה תתאים טכניקת ה-V ההפוך. זוהי טכניקה שבה מציירים את השערות המתחילות בקצה התיחום העליון של הגבה בקווים ישרים אלכסוניים המתמזגים עם קווים ישרים  המתחילים בתיחום התחתון.

שיטת השערה – כמה דברים שחשוב לדעת

  • בהדמיית שיער בשיטת השערה חשוב לשמור על חוק ברזל, לעולם אין להשתמש עם פיגמנט שחור היוצר מראה מלאכותי. צבעי הפיגמנט המועדפים הם חומים/ אפורים / שאטניים ומותאמים לגוון השיער של כל אחת.

 

  • לפני החדרת הפיגמנט בשיטת השערה יש להקפיד על שלושה כללים, יש לשרטט במדויק את הצורה של הגבה הרצויה, יש למדוד במדויק את הגובה והרוחב והמרחק ממרכז המצח ולבחור את צבע הפיגמנט המתאים שישתלב בטבעיות עם הגבה הקיימת.

 

  • החדרת הפיגמנט בציור מחקה את צורת השערה הטבעית המורכבת משלושה חלקים, שורש גוף השערה וקצה השערה. קצה השערה חייב להיות תמיד דק יותר.

 

  • כיוון החדרת הפיגמנט בציור השערה הוא תמיד קשתי. המטרה היא ליצור אפקט של שערה ולא קווים ישרים. ככל שנצייר שערות דקות יותר, כך המראה יהיה טבעי יותר.

 

 

השאר תגובה

אתר